عیادت جمعی از ورزشکاران با اخلاق کشور از بیماران بخش خون

چهارشنبه ، 19 مهر 1396 ، 09:18

مهرورزی، نمایش عطوفت و همبستگی عاطفی به بیماران صعب العلاج یعنی کمک به بهبود ایشان به توان دو.

بخش خون و انکولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) سه شنبه 18 مهر 96 میزبان چند تن از ورزشکاران نیکوکار و شاخص تیم ملی بود.

این ورزشکاران با حضور در بین بیماران بستری در بخش خون و انکولوژی روحیه ای مضاعف به ایشان بخشیدند. در این بین حضور بهزاد غلامپور دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان همراه با فرزندش که به تازگی از سرطان رها شده است جلب توجه می کرد. کریم باقری، محمد محمدی ومحمد رضا اخباری از دیگر ورزشکاران جوانمرد و خوشنام بودند که با یکرنگی و همدلی در میان بیماران حاضر شده و به درخواستهای مکرر ایشان برای عکس و امضا با روی خوش پاسخ مثبت می دادند.

در ابتدای این بازدید دکتر صفایی رئیس بخش خون به میهمانان خوشامد گفت و در ادامه دکتر شاهی عضو هیئت علمی گروه خون و انکولوژی در مورد بیماریهای خونی از قبیل هموفیلی و سرطان های خون توضیحاتی ارائه داد.

در حاشیه عیادت از بیماران، این چهره های ورزشی محبوب، علاوه بر تقدیر از زحمت گروه درمانی و پرستاری بخش و بیمارستان، از نیاز ملموس برای جذب حمایتهای مردمی جهت حمایتهای اجتماعی_ اقتصادی از مبتلایان به این دسته از بیماری ها و توسعه زیرساخت بیمارستانهای آموزشی با کمک نیکوکاران سلامت را سخن گفتند.

در انتهای مراسم این قهرمانان ملی امضای خود را برای نمایش در بخش به منظور تقویت روحیه مراجعین و جلب حمایت نیکوکاران تقدیم به بیماران بستری، نجات یافتگان از سرطان در این بخش و خانواده های ایشان کردند.

گالری عکس

عیادت جمعی از ورزشکاران با اخلاق کشور از بیماران بخش خون

شما هم نظر بدهید.

.