اطلاع‌رسانی ویژه ‌برنامه مجتمع به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان 22 الی 29 مهرماه

چهارشنبه ، 19 مهر 1396 ، 07:42

به مناسبت آغاز هفته سلامت از 22 الی 29 مهرماه با هدف ارتقای آگاهی بانوان در زمینه های مرتبط با سلامت مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با همکاری شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 اقدام به برگزاری برنامه های ویژه کرده است، که از آن جمله می توان به غرفه های مشاوره سلامت بانوان با حضور کارشناسان بهداشت حرفه ای، مشاور تغذیه، روانشناس، کارشناس آموزش سلامت پرستاری و فیزیوتراپیست در محوطه روبروی دفتر پرستاری مجتمع در روزهای شنبه و یکشنبه 22 و 23 مهر 96 برپا خواهد بود.

بعلاوه برای بانوان گرامی شاغل در مجتمع با هماهنگی معاونت درمان و روابط عمومی مجتمع ویزیت های رایگان توسط متخصصین طب فیزیکی و متخصصین ژنیکولوژی در نظر گرفته شده و در روزهای هفته سلامت در درمانگاه دایر است امکان مراجعه وجود دارد.

همکاران علاقمند با مراجعه حضوری به دفتر مدیریت منابع انسانی و دریافت معرفی نامه همراه با دفترچه بیمه می توانند به درمانگاه مراجعه کنند.

همچنین اردوی یک‌روزه سلامت برای بانوان شاغل با حضور کارشناسان سلامت به مقصد بوستان بهشت مادران همراه با سرویس ایاب و ذهاب و پذیرایی و مسابقات ورزشی تدارک دیده‌شده است که در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه 24 و 25 مهر برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای حضور در این اردو تا پایان وقت اداری چهارشنبه 19 مهرماه فرصت دارند تا جهت ثبت‌نام به دفتر روابط عمومی و یا دفتر آموزش پرستاری مراجعه کنند.

اطلاع‌رسانی ویژه ‌برنامه مجتمع به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان 22 الی 29 مهرماه

شما هم نظر بدهید.

.