برگزاری آزمون‌ آسکی تخصص و فوق تخصص در مجتمع

سه شنبه ، 21 شهریور 1396 ، 09:46

آزمون شفاهی سی و یکمین دوره فوق تخصصی رشته‌های نفرولوژی، نوزادان و رادیوانکولوژی و همچنین شصت و چهارمین دوره دانشنامه تخصصی رشته جراحی عمومی در طی روزهای شنبه و یکشنبه 18 و 19 شهریور 96 در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

روز اول برگزاری این آزمون‌ها برای دو رشته فوق تخصصی نوزادان و نفرولوژی با حضور کارشناسان وزارتخانه در حالی به اتمام رسید، که دکتر مصیبی عضو هیئت‌علمی کودکان دانشگاه اعلام کرد: 13 نفر شرکت‌کننده در حضور ده استاد به رقابت در آزمون عملی و تئوری حضوری پرداختند.

وی افزود: تدارک ایستگاه‌های طراحی شده آزمون آسکی نوزادان حدود سه ساعت به طول انجامید و شرکت‌کنندگان در حدود دو ساعت ایستگاه‌های آزمون را تکمیل کردند.

در ادامه دکتر نجفی عضو هیئت‌علمی گروه نفرولوژی تعداد شرکت‌کنندگان آزمون آسکی رشته نفرولوژی را 8 نفر و اساتید ناظر را شش تن اعلام کرد.

وی افزود در پایان جمع‌بندی انجام‌شده در حضور نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمدحسین شجاع مرادی که دانش‌آموخته همین مرکز است موفق به کسب رتبه اول در رشته نفرولوژی شد.

یکشنبه 19 شهریور نیز مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) شاهد برگزاری رقابت در رشته‌های جراحی عمومی و رادیوانکولوژی بود.

دکتر حداد عضو هیئت‌علمی رادیو انکولوژی با اعلام اینکه شرکت‌کنندگان این رشته به 16 نفر می‌رسید افزود: 10 نفر از اساتید مجرب در کنار دو کارشناس وزرت خانه در طول نزدیک به چهار ساعت مشغول نظارت بر آزمون بودند.

دکتر امامی رضوی عضو هیئت‌علمی گروه جراحی نیز در پایان آزمون‌های تئوری و عملی حضوری که در دو نوبت صبح و عصر یکشنبه 19 برگزار شد، گفت: شرکت‌کنندگان حاضر در این دوره از آزمون‌های شفاهی دانشنامه تخصصی جراحی عمومی به 168 تن می‌رسیدند.

وی افزود با حضور دو نفر از کارشناسان وزارتخانه و 25 نفر از استادان این رشته مهارت‌های بالینی حاضرین ارزیابی شد.

بعلاوه حدود پانزده تن از کارکنان پژوهشکده علوم اعصاب هماهنگی اجرایی این دور ه آزمون‌ها را بر عهده داشتند.

در ادامه دوشنبه 20 شهریور 96 جمع بندی ارزیابی این دوره داوطلبین رشته جراحی عمومی انجام شد.

وضیح اینکه این پنجمین سال متوالی است که آزمون اسکی جراحی عمومی در این مرکز برگزار می‌شود.

گالری عکس

گالری عکس

گالری عکس

گالری عکس

برگزاری آزمون‌ آسکی تخصص و فوق تخصص در مجتمع

شما هم نظر بدهید.

.