برگزاری سخنرانی دکتر رهی ابوک در حوزه بیماری قلبی مادرزادی در مجتمع

سه شنبه ، 17 مرداد 1396 ، 17:58

به گزارش مرکز تحقیقات مادر، جنین و نوزاد در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، باهدف برقراری همکاری با محققین ایرانی غیر مقیم و به‌منظور حمایت و ارتقاء سطح علمی و پژوهشی مراکز تحقیقاتی، آقای دکتر رهی ابوک، فارغ‌التحصیل مقطع دکتری تخصصی اقتصاد بهداشت از دانشگاه ویسکانسین میلواکی آمریکا جهت ایراد سخنرانی در حیطه سلامت نوزادان بهار 1396 از سوی معاونت بین‌الملل دانشگاه معرفی شد.

پس از هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده وی دعوت مرکز تحقیقات مادر، جنین و نوزاد را پذیرفت و در تاریخ یکشنبه 15 مرداد 96 سخنرانی با موضوع سیاست‌های غربالگری بیماری‌های مادرزادی قلبی در نوزادان را در این مرکز ایراد نمود.

استقبال مخاطبین این جلسه مشتمل بر اساتید، فراگیران مقاطع عمومی، دستیاری و فوق تخصصی گروه اطفال، نوزادان و قلب کودکان و همچنین تعدادی از پژوهشگران مجتمع و مشارکت فعال ایشان در پرسش و پاسخ چشمگیر و نشانه علاقه‌مندی مخاطبین به این موضوع بود.

تفاوت‌های اپیدمیولوژیک شناسایی موارد حاد و بحرانی بیماری‌های قلبی قبل و بعد از نظام غربالگری از طریق پالس اکسیمتری محور سخنرانی دکتر ابوک بود.

در پایان این پژوهشگر شهیر، علاقه‌مندی خود مبنی بر مشارکت در طرح‌های پژوهشی و نیز برگزاری مجدد چنین دوره‌هایی را در سفرهای آتی خود به ایران ابراز نمود.

گالری عکس

برگزاری سخنرانی دکتر رهی ابوک در حوزه بیماری قلبی مادرزادی در مجتمع

شما هم نظر بدهید.

.