مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

معاینه رایگان بیماران کبدی توسط تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در پاکستان

تیم پیوند کبد مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به ریاست دکتر علی جعفریان و با همراهی دکترمحسن نصیری طوسیبه دعوت موسسه “خدمات سلامت پاک” به شهر لاهور سفر کرده و با حضور در یک مرکز درمانی به طور رایگان اقدام به معاینه ۱۵۰ بیمار کبدی کردند.گالری عکس
گالری عکس ۲
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم پیوند کبد مجتمع به ریاست دکتر علی جعفریان و با همراهی دکتر محسن نصیری طوسی به دعوت موسسه خدمات سلامت پاک» به شهر لاهور سفرکرده و با حضور در یک مرکز درمانی به‌طور رایگان اقدام به معاینه ۱۵۰ بیمار کبدی کردند.
در این برنامه دوروزه که روزهای ۲۶ و ۲۷ آذرماه ۹۸ امسال برگزار شد برای اولین بار پزشکان متخصص پیوند کبد ایرانی در شهر لاهور به معاینه بیماران کبدی پرداختند.
این سفر در راستای برنامه‌های دانشگاه و مجتمع درزمینهٔ گردشگری سلامت و باهدف بسط و گسترش همکاری‌های دوجانبه برگزار که با استقبال چشمگیر شهروندان پاکستانی از شهرهای مختلف این کشور روبرو شد.
توضیح اینکه بر پایه توافقات انجام‌شده قرار است هر سه ماه یک‌بار با سفر یک تیم از اعضای گروه پیوند کبد مجتمع به پاکستان، پس از ارزیابی و بررسی بیماران نیازمند پیوند کبد و دهندگان وابسته آن‌ها، این افراد برای دریافت خدمت درمجتمع شناسایی و مقدمات انجام اقدامات درمانی ایشان در ایران فراهم شود.
پاکستان دومین کشور جهان ازنظر شیوع هپاتیت C است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *