مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

تمدید افتتاحیه مسابقات ورزشی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به مناسبت دهه مبارک فجر

دومین فراخوان(تمدید افتتاحیه) برگزاری جشنواره زمستانی مسابقات ورزشی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به مناسبت دهه مبارک فجربه همت شورای ورزشی و بسیج جامعه پزشکی و اساتید مجتمع باهدف ایجاد نشاط، انگیزه و ارتقای سطح سلامت کارکنان به مناسبت دهه مبارک فجر، جشنواره زمستانه مسابقات ورزشی درمجتمع برگزار خواهد شد.
در این فراخوان، مسابقات در دو بخش آقایان فردی شامل رشته‌های: “تنیس روی میز، دارت، تیراندازی با تفنگ بادی، دو سرعت و آمادگی جسمانی ” و گروهی شامل: “فوتسال، والیبال، فوتبال دستی و شنا “و همچنین در دو بخش بانوان فردی شامل رشته‌های: “تنیس روی میز، دارت، دو سرعت و دراز نشست” و گروهی شامل:” فوتسال, والیبال, دژابال و کبدی” اعلام‌شده است.
علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره ورزشی می‌توانند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر تا شنبه ۲۸ دی‌ماه ۹۸ به سوله ورزشی روزهای تعیین شده مراجعه کنند
ثبت نام بانوان روزهای زوج به صورت حضوری (شنبه دوشنبه و چهارشنبه ) از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷ با شماره داخلی ۲۷۴۴ تماس و یا به دفتر تربیت‌بدنی مجتمع (نوری مهر) واقع در سالن ورزشی مراجعه نمایند.
ثبت نام آقایان در روزهای (یکشنبه و سه‌شنبه) از ساعت ۱۵ الی ۱۸ با شماره داخلی ۲۷۴۴ تماس و یا به دفتر تربیت‌بدنی مجتمع (طاهر شکری) واقع در سالن ورزشی مراجعه نمایند .
ثبت نام پیامکی علاقمندان می توانند نام و نام خانوادگی,،رشته ورزشی,،شماره داخلی و نام واحد خود را به شماره ۰۹۱۹۴۸۳۲۶۷۹ پیامک کنند. تا مراحل ثبت نام انها انجام شود.
توضیح اینکه، زمان افتتاحیه جشنواره زمستانی مسابقات ورزشی مجتمع ۲۹ دی‌ماه ۹۸ ساعت ۱۵ و زمان برگزاری مسابقات از ۲۹ دی‌ماه تا ۱۵ بهمن‌ماه ۹۸ خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *