مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

تقدیر نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کای کاراته اروپا IFK از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

منوچهر وحیدی نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کای کاراته اروپا IFK از دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع با اهدای لوح قدردانی کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، منوچهر وحیدی نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کای کاراته اروپا از دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع با اهدای لوح قدردانی کرد.

متن تقدیر به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر خسرو صادق نیت

تاریخ بشر مجموعه‌ای است از حوادث و دگرگونی زندگانی مردان وزنان بزرگی که زمام حیات اجتماعی انسان را طی تاریخ ملل جهان و سرزمینشان در دست داشته‌اند و به کمک نیروی استعداد و قریحه ذاتی و اراده محکم و استوار و فکر و اندیشه بلند خویش بر دیگران برتری یافته‌اند. لذا هرگاه تاریخ زندگانی این‌گونه انسان‌ها را از تاریخ بشر جدا کرده یا برداریم دیگر چیزی قابل‌مطالعه، دقت، پیروی و تقلید باشد در آن باقی نخواهد ماند.

از آنجائی که جنابعالی یکی از الگوهای بارز این سخن هستید که تمامی صفات بالا را در خدمت جوانان این سرزمین کهن به ودیعه گذارده‌اید و از هیچ‌گونه کمکی کوتاهی ننموده‌اید سازمان جهانی کیوکوشین کای کاراته اروپا IFK به‌پاس این‌همه فداکاری، فرهیختگی و بلندنظری، ضمن تجلیل و قدردانی بیکران از شما این لوح سپاس را به حضورتان اهدا می‌نماید.

منوچهر وحیدی دان ۸

نماینده سازمان جهانی کیوکوشین کای کاراته اروپا IFK

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *