مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری مراسم گرامیداشت روز پرستار در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر صادق نیت: یکی از خصوصیات بارز مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) اخلاق‌مداری است که باعث ارتقا و سربلندی این مرکز شده است.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، هم‌زمان با فرارسیدن فرخنده میلاد اسوه صبر و استقامت؛ حضرت زینب (س) مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، معاونین مجتمع، روسای بیمارستانها مجتمع و جمعی از اعضای هیئت‌علمی، پرستاران و کارکنان برگزار شد.

در این ویژه‌برنامه که دوشنبه ۹ دی‌ماه ۹۸ در تالار امام خمینی (ره) برگزار شد پرستو آریاملو مدیر پرستاری مجتمع درابتدا ضمن خوشامدگویی به حضار در سخنانی ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: برای ما پرستارها چه افتخاری بالاتر از این است که روز پرستار مصادف با ولادت بزرگ بانوی تاریخ، حضرت زینب (س) است.

وی افزود: کادر پرستاری این مجتمع باوجود حجم بالای کاری، با افتخار و با تمام وجود به نیازمندان و دردمندانی که آخرین ملجأ و امیدشان این بیمارستان است خدمت‌رسانی می‌کنند و این خدمت با هدایای مادی قابل‌تقدیر و تشکر نیست.

وی افزود: سازمان بهداشت جهانی سال ۲۰۲۰ را به‌عنوان سال خدمات پرستاری اعلام کرده که نشان دهنده ارتقاء جایگاه و نقش بی بدیل این حرفه و شاغلان آن از منظر سیاست گذاران عرصه سلامت در سطح جهان است.

مدیر پرستاری مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود از رئیس، معاونین، اعضای هیئت‌علمی مجتمع به خاطر برگزاری چنین مراسمی تقدیر و تشکر کرد.

دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن خوشامدگویی و تبریک میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بزرگ‌ترین مرکز درمانی، آموزشی و پژوهشی کشور و آخرین امید بیماران است که با ارائه بهترین خدمات باعث ویژه شدن این مجتمع در سطح کشور شده است.

وی افزود: یکی از خصوصیات بارز مجتمع بیمارستانی امام خمین (ره) اخلاق‌مداری است که باعث ارتقا و سربلندی این مرکز شده است و برای من قدم زدن در این جو افتخاری است تا بتوانیم با انرژی بیشتر بر مشکلات پیروز شویم.

دکتر صادق نیت در ادامه عنوان کرد: علیرغم همه محدودیت‌هایی که وجود دارد اما امسال اتفاقات خوبی در مجتمع افتاده که از نمونه‌های آن می‌توان گفت بهترین دستگاه pet scan در مجتمع راه اندازی شده است و همین امروز مجهز ترین دستگاه آنژیوگرافی قلب به بهره برداری رسید و همچنین بهترین دستگاههای سونو گرافی و ماموگرافی در این مجتمع افتتاح و راه اندازی شده است

نمایش فیلم کوتاه کماو عملکرد پرستاری مجتمع که به خدمات پرستاران و دیگر همکاران مرتبط درمجتمع می‌پرداخت، از دیگر قسمت‌های مراسم بود که مورد استقبال حضار قرار گرفت.

اجرای زنده موسیقی توسط هنرمند صداوسیما از دیگر برنامه‌های این جشن بود و در ادامه مراسم به ۳ نفراز برندگان مسابقه جشنواره غذا (فریده اسد زاده، کبری کسمایی و سعید دیانت) جوایزی اهدا شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از ۷۰ نفر در رسته مختلف پرستار برگزیده مجتمع در دانشگاه و همچنین از ۵۰ نفر برگزیده پرستاران و کمک بهیاران در بخش‌های مختلف مجتمع نیز با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

اسامی نمونه‌های دانشگاهی پرستاری و نمونه کشوری
اسامی پرستاران نمونه داخلی مجتمع در روز پرستار
کلیپ اولین جشنواره غذا
کلیپ عملکرد پرستاران مجتمع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *