مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری ششمین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال ۹۸

ششمین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه ۱ آبان ماه ۹۸ با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، ششمین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه ۱ آبان ماه ۹۸ با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.

 در ابتدای جلسه دکتر مریم مهرپویا دبیر کمیته دستیاری مجتمع گزارشی از عملکرد دستیاران تخصصی و فوق تخصصی مجتمع در امتحان بورد سال ۹۸ را ارائه کرد.

و گفت: دستیاران مجتمع در آزمون بورد تخصصی سال ۹۸ با کسب ۴۰ رتبه از رتبه‌های پنج درصد و ده درصد اول در ۱۸ رشته‌ موفق به کسب رتبه شده اند که این رکورد معادل ۱۳ درصد از رتبه‌های برتر کشوری و ۴۵ درصد از رتبه‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران است که در این میان رشته‌های داخلی با ۷ رتبه برتر و رادیولوژی با ۶ رتبه، از پیشتازان گروه‌های مختلف بودند.

همچنین رشته‌های جراحی عمومی، عفونی و بیهوشی ۴ رتبه، ارتوپدی وزنان هر یک ۳ رتبه، طب اورژانس، پاتولوژی و گوش، حلق و بینی ۲ رتبه و گروه‌های نورولوژی، ارولوژی و طب فیزیکی هرکدام حائز یک رتبه برتر در این آزمون شدند.

دبیر کمیته دستیاری مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امسال ۸۱ درصد از دستیاران شرکت‌کننده مجتمع در آزمون بورد تخصصی و فوق تخصصی موفق به قبولی شده‌اند که این آمار نسبت به سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است.

 در ادامه به مباحث مربوط به تقدیر دستیاران حائز رتبه و امکانات آموزشی فراهم شده برای دستیاران موردبحث و تبادل‌نظر اساتید حاضر در جلسه قرار گرفت.

 در انتهای جلسه دکتر محمد طاهر سرپرست واحد گردشگری سلامت و پزشک توریسم درمانی گزارشی از نحوه پذیرش بیماران بین‌المللی درمجتمع را ارائه کرد.

سپس وی در رابطه با اقدامات انجام‌شده اعلام کرد اساسنامه گردشگری سلامت تدوین‌شده است و جهت عقد قرارداد با پزشکان درمانگر هر بخش مجتمع مکاتبه و همچنین بخش ویژه مربوط به بیماران بین‌الملل به‌زودی تجهیز و افتتاح خواهد شد.

توضیح اینکه نشست‌های ماهانه روسای بخش‌ها چهارشنبه‌های اول هرماه برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *