مجتمع بیمارستان امام خمینی(ره)

برگزاری جشنواره آموزشی و پژوهشی درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع از کارورزان ، دستیاران برگزیده ، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها ، مراکز تحقیقاتی برگزیده در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل و نیز اساتید ارتقایافته قدردانی شد.گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور پرشور دانشجویان، دستیاران، کارکنان پرستاری واداری مجتمع، اعضاء هیئت‌علمی، روسای بخش‌ها، مراکز تحقیقاتی، ریاست و معاونین مجتمع سه‌شنبه ۱۶ مهرماه ۹۸ در تالار امام برگزار و از کارورزان، دستیاران برگزیده و اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها، مراکز تحقیقاتی برگزیده در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل و نیز اساتید ارتقایافته قدردانی شد.
در ابتدای جلسه دکتر رضا رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی ضمن خیرمقدم و تبریک به برگزیدگان جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع گفت: برگزیدگان بر اساس معیارها و شاخص‌هایی در محور آموزش، پژوهش و بین‌الملل انتخاب‌شده‌اند.
در ادامه جلسه دکتر زهرا احمدی‌نژاد دبیر جشنواره و رئیس دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع ضمن خیرمقدم به اساتید و دستیاران برگزیده گزارشی از کمیته برگزاری جشنواره، اهداف و پیشینه جشنواره آموزشی و پژوهشی مجتمع را ارائه کرد؛ و گفت: اهداف برگزاری جشنواره عبارتند از: معرفی دستاوردهای آموزشی و پژوهشی مجتمع، شناسایی و تجلیل از فراگیران، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی موفق در محورهای مختلف جشنواره و درنهایت توسعه و تقویت فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مجتمع.
رئیس دفتر توسعه تحقیقات بالینی مجتمع گفت: از ویژگی‌های مهم جشنواره امسال ادغام جشنواره آموزشی و پژوهشی، اضافه شدن محور بین‌الملل، تدوین و تصویب شیوه‌نامه‌های جشنواره آموزشی، پژوهشی و بین‌الملل و ثبت مستندات است.
وی در ادامه معیارها و شاخص‌های جشنواره در محورهای آموزش، پژوهش و بین‌الملل را مطرح کرد؛ و گفت: از ویژگی‌های بارز برگزیدگان جشنواره امسال داشتن فعالیت‌های قابل‌توجه در محور برگزیده‌شده و کسب امتیاز بالا و ارسال دقیق و به‌موقع اطلاعات به معاونت امور دانشگاهی بوده است.
دکتر احمدی‌نژاد افزود: تعداد اعضای هیئت‌علمی مجتمع در سال ۹۸ شامل ۷۱ استاد،۱۱۲ دانشیار، ۱۷۹ استادیار و میزان قبولی دستیاران تخصصی و فوق تخصصی در امتحان بورد امسال ۷۵/۸۰ درصد بوده است.
در ادامه دکتر دریانی به نمایندگی از اساتید پیشکسوت سخنرانی کرد و بابیان خاطراتی، ویژگی‌های مهم یک پزشک خوب را برشمرد ازجمله داشتن نظم و ترتیب، داشتن ظاهر آراسته، محبت کردن به بیمار، مطالعه منظم و مستمر
سپس از دستیاران، کارورزان، اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی برگزیده با اهدا هدیه و لوح تقدیر شد.
توضیح اینکه این جشنواره همه‌ساله به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
اسامی دستیاران برگزیده
http://pr.tums.ac.ir/uploads/دستیاران.jpg
اسامی اعضای هیئت‌علمی، بخش‌ها و مراکز تحقیقاتی برگزیده در جشنواره که موفق به دریافت لوح شده‌اند
http://pr.tums.ac.ir/uploads/هیئت_علمی.jpg
http://pr.tums.ac.ir/uploads/برگزیده.jpg

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *